Misafir Yorumları

Melike Yıldıztaş

Melike Yıldıztaş, 09/2022
5/5
Teşekkür ederiz.
Çalışanlar ilgili, otel tertermiz. Rehberlik etme konusunda Serkan bey ideal rehber. Bekir bey tatilinizin her konusuyla ilgileniyor. Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

13075179

13075179, 08/2022
10/10
Otelin hizmeti güzeldi…
Otelin hizmeti güzeldi. Manzarası iyi bir oteldi. Personeller ilgisi ve alakası iyiydi. Personellerin misafirperverlikleri ve yaklaşımları iyiydi.

ZelisBAykt

ZelisBAykt, 06/2022
5/5
Çok memnun kaldık
3 aile olarak konakladık odalar çok iyi mağara oda olarak dizayn edilmiş o mistik havayı soluyosunuz balonları izlemek için güzel bir konumda personel çok ilgili güleryüzlü bize güzel bir rota çizdiler detaylı anlatım yaptılar mayıs ayı hava soğuktı bebeğimiz de olduğu için odaların ısısı yetersiz gelince hemen elektirikli ısıtma koydular biz çok memnun kaldık yine gelinebikecek bir yer konumu da iyi sadece kahvaltı menüsünün biraz genişletilmesi börek poğaça tarzı şeylerin eklenilmesi daha zenginleştirecektir diye düşünüyorum

zeliha816

zeliha816, 09/2021
5/5
Her şey için çok teşekkür ederiz.
Arkadaşım ve ben otelin hizmetine, ilgisine ve güler yüzlülüğüne bayıldık en ufak bir problemde gerçekten ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaları çok güzel bir davranıştı.tekrar kapadokya’ya gelecek olursak burayı tercih edeceğiz. her şey için çok teşekkür ederiz.

oğuzhan ipek

oğuzhan ipek, 08/2019
5/5
Harika bir deneyim
Eşimle gittiğim konumu itibari ile çok güzel otel..Sessiz,sakin ve sabah balkondan balonları seyretmek ayrı bir zevk..Balkonlu odada kaldık..Sabah kahvaltısını balkonda yaptık..Otel çalışanları çok iyi ve güler yüzlüler..Serkan Bey gezilecek yerleri harita üzerinde göstererek bize yol haritası çizdi ve bu bize büyük kolaylık sağladı..Başta Serkan bey olmak üzere mutfaktaki Ayten ablaya teşekkür ederiz..Otel aramayın burada konaklayın..Tavsiye ederim..